Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Current exchange rates




PLN
PLN
PLN
PLN

Our team


Łukasz Michniewicz
President of the board

 

Dorota Hanek
President's assistant
+48 609 296 206
dorota.hanek@bysewo.eu

Marek Klechowicz
Director of export
+48 696 445 591
marek.klechowicz@bysewo.eu

Łukasz Konopka
Sales manager export
+48 607 045 135
lukasz.konopka@bysewo.eu

Przemek Mikołajczyk
Deputy sales manager export
+48 601 644 792
przemyslaw.mikolajczyk@bysewo.eu

Piotr Tomaszewski
Sales representative
+48 603 562 126
piotr.tomaszewski@bysewo.eu

Joanna Cywka
Sales representative
+48 698 631 723
joanna.cywka@bysewo.eu

Justyna Różańska
Sales representative
+48 664 436 988
finestre@bysewo.eu

Kamila Fałtynowicz
Sales representative
+48 609 290 531
k.faltynowicz@bysewo.eu

Aleksandra Malinowska
Sales representative
+48 601 645 323
alexandra.ventanas@bysewo.eu

Anna Mikołajczyk
Export Documentation Specialist
+48 607 242 942
anna.mikolajczyk@bysewo.eu

Tomasz Derra
Warehouse manager

+48 609 291 551

Maciej Kossowski
Warehouseman

+48 603 560 459

Paweł Miecznikowski
Warehouseman

+48 609 291 551

Piotr Murawski
Warehouseman


Karol Urbanek
Sales representative
Poland – domestic department
Grudziądz

tel. 56 461 34 65
k.urbanek@salonyokien.pl

Magdalena Meller
Sales representative
Poland – domestic department
Grudziądz

tel. 56 461 34 65
grudziadz@salonyokien.pl

 



Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN